2019 m. gegužė

3 d. Pasvalio krašto muziejuje buvo atidaryta dailininko Balio Tuskėno jubiliejinė tapybos darbų paroda.

Tuskėno paroda small

10 d. Vyko susitikimas su kraštiete, istorike, prof. dr. Rasa Čepaitiene „Eurointegracijos patirtys ES ir Lietuvoje“ (15-osioms Lietuvos įstojimo į ES metinėms).

14 d. Pasvalio krašto muziejuje lankėsi Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, politologas, visuomenės veikėjas, rašytojas, Lietuvos nepriklausomybės akto atradėjas, būsimasis europarlamentaras Liudas Mažylis.

Mažylis small

18 d. Tarptautinės muziejų tarybos Lietuvos skyrius, bendradarbiaudamas su Lietuvos muziejų asociacija, kaip ir kiekvienais metais, taip ir šį pavasarį pakvietė Lietuvos muziejus švęsti Tarptautinę muziejų dieną bei dalyvauti Europos muziejų nakties Lietuvoje akcijoje. Pasvalio krašto muziejus, kartu su asociacija „Aktyvus Pasvalys“ šiemet surengė baidarių žygį Pyvesos upe.

Baidarės 19 small

21 d. Pasvalio krašto muziejuje lankėsi LR Seimo narys Remigijus Žemaitaitis.

29 d. Pasvalio krašto muziejuje buvo atidaryta Pasvalio Muzikos mokyklos Dailės skyriaus absolventų baigiamųjų darbų paroda.

Dailė 19 small

31 d. Šviesios atminties kraštiečio kunigo Ladislovo Baliūno fotografijų parodos atidarymas, skirtas jo pirmosioms mirties metinėms ir Jėzuitų metams.

Kunigo paroda small