2019 m. vasaris

7 d. Pasvalio krašto muziejuje vyko Verslo atstovų ir kandidatų į Pasvalio rajono merus susitikimas – debatai.

12 d. Pasvalio krašto muziejuje surengtas kasmetinis jaunųjų literatų konkursas „Kai plunksna prabyla“.

Literatai 19 small

12 d. Pasvalio Katalikių Moterų draugija pakvietė į dokumentinio filmo apie kraštietį Vilniaus vyskupą Antaną Pranciškų Audzijonį pristatymą.

15 d. Pristatytas naujas muziejaus edukacinis užsiėmimas, skirtas Lietuvos vėliavos 100-mečiui. Tai puiki proga susikurti suvenyrinį, tautiniais motyvais dekoruotą rankų darbo raktų pakabuką!

23 d. Naujiena – šeimų šeštadienis Pasvalio krašto muziejuje! Artėjant Užgavėnėms pakvietėme į pirmąjį užsiėmimą – visą dėmesį skyrėme kaukių darymui. Į muziejų susirinkę vaikučiai, mamytės, tėveliai, močiutės, seneliai ... ne tik išmoko kaip reikia pasidaryti, bet ir išsinešė namo savo pasidarytą kaukę!

Kaukės 19 small

27 d. Savivaldos diena – akcija „Mokinių savivaldos diena Pasvalio rajono savivaldybėje“. Pasvalio rajono savivaldybės administracijoje ir daugelyje seniūnijų pirma dienos pusė buvo labai neįprasta – į kabinetus sugužėjo jaunieji mūsų rajono atstovai. Visus vadovus pakeitę Pasvalio rajono mokiniai drąsiai užėmė šiai dienai jiems skirtas pareigas ir sėmėsi žinių apie savivaldą. Mokiniai susipažino su Pasvalio kultūros centro, Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos ir Pasvalio krašto muziejaus direktorių darbo specifika. Muziejaus direktorę buvo pakeitusi gimnazistė Audinga Banytė, jai teko sudalyvauti renginiuose ir atstovauti savo įstaigą.

Savivalda 19 small