Antanui Poškai atminti

A. Poškai skirtoje ekspozicijoje galima pasisemti mokslininko išminties skaitant penkias interaktyvias knygas, kuriose sutalpintas visas A. Poškos gyvenimas. Pajusti keliautojo dvasią padeda vis dar puikiai važiuojantis motociklas „Iž Jupiter 2". Su juo galima atkartoti 1972-ųjų metų kelionę į Šiaurės Kaukazą. O kur dar kvapą gniaužiantys kalnai, A. Poškos asmeniniai daiktai, atvirlaiškio rašymas, slaptas, tik suaugusiems skirtas stalčius.

Ekspozicijoje pateikiamos interaktyvios knygos su gausia vaizdine medžiaga. Pagal Kaukazo kelionės maršrutą sukurta vaizdo projekcija, valdoma iš paties motociklo. Unikalūs ir garso bei šviesų sprendimai.

Muziejuje sukurta ekspozicija – tai tarsi padėka A. Poškai ir įkvėpimo šaltinis visiems jo pasekėjams. Sovietmečiu jo kelionės tapo laisvės troškimo ir nesusitaikymo su okupacijos primestu gyvenimo būdo simboliu. Jaunimas, studentai, susitikę su įžymiuoju keliautoju, palaikę rankose jo parsivežtus tolimų kelionių suvenyrus, ilgam prisimindavo šiuos susitikimus ir pasisemdavo iš šio žilagalvio vyro stiprybės bei laisvės troškimo.